LÉKÁRNA A PRODEJNA ZDRAVOTNICKÝCH POTŘEB KOLIŠTĚ

Adresy:   Koliště 47, 60200 Brno
www.lekarnakoliste.cz

image - 160x92


V budově Medicentra Koliště, v jejích prvních dvou nadzemních podlažích, se nachází také Lékárna a prodejna zdravotnických potřeb Koliště. Byla otevřena spolu s Medicentrem již v roce 1993, jako jedna z prvních soukromých lékáren v Brně. Díky vedenému, velmi širokému sortimentu léčiv, zdravotních potřeb a farmaceutických doplňků, i vzhledem ke svému umístění na snadno dostupném místě v centru města, se brzy stala jednou z nejvíce navštěvovaných brněnských lékáren. Za dobu jejího provozu tak využily jejích služeb už více než 2 miliony spokojených zákazníků. Lékárna své služby poskytuje v nadstandardním rozsahu: vedle výdeje a prodeje kompletního lékárenského a doplňkového sortimentu individuálním zákazníkům stačí zásobovat - zejména léky, které sama připravuje - také ambulantní i lůžková zdravotnická zařízení.

Lékárna s odbornými pracovišti a prodejna zdravotnických potřeb na Kolišti 47 vykonává, jako jediná v Brně, stálou lékárenskou pohotovostní službu. Ve spolupráci s Jihomoravským krajským úřadem tuto pohotovostní službu trvale vykonává nejen pro občany města Brna, ale i pro klienty z četných obcí v jeho okolí. Už od roku 2002 tak má Lékárna Koliště nepřetržitou otevírací dobu včetně víkendů a svátků.

Pacienti lékařů, působících v Medicentru Koliště, se tak v téže budově, při svém kontaktu s patřičně farmaceuticky vzdělanými a vstřícně vystupujícími odborníky Lékárny Koliště, setkávají s náležitým porozuměním pro své zdravotní potíže i pro komplikace, které je někdy provázejí. Spolu s léky pak v lékárně dostávají, stejně jako její ostatní zákazníci, také informace a rady, napomáhající k plné účinnosti vydávaných léčiv a omezující jejich případné vedlejší negativní účinky.

Bližší informace o přednostech této lékárny - k nimž patří i příznivé ceny volně prodávaného sortimentu a výše doplatků u předepsaných, částečně hrazených léčiv – naleznete na vlastních webových stránkách Lékárny Koliště, na adrese lekarnakoliste.cz.

Copyright © 2009 K.E.I. group | All rights reserved XHTML | CSS
  #  registrace